niedziela, 10 listopada 2013

spotkanie Pomorskie Craftuje

Długi weekend w toku, kiepska pogoda nie zachęca do wyjścia z domu. Nie wiem jak to jest u Was ale u mnie taka aura sprzyja robótkowaniu. Twórcze siedzenie w domu przy lampce, z kubkiem gorącej kawy lub herbaty to to co lubię, gdy na dworze szaro i buro. Wczoraj także padało a jednak było coś, co sprawiło, że wyściubiłam nos z cieplutkiego domku: spotkanie twórczo zakręconych z Pomorskie Craftuje.
Tematem spotkania były Święta Bożego Narodzenia. Dzięki wspaniałym nauczycielkom oraz sponsorom (tu szczególne moje podziękowania dla mojego "prywatnego kartkowego sponsora": STeresy) popełniłam dwie pierwsze kartki scrapowe w swoim życiu :))). Nałogową scraperką raczej nie będę ale z pewnością nie jedną kartkę jeszcze poczynię bo technika fajna, daje mnóstwo satysfakcji i mozliwości artystycznego wyżycia się, o czym większość z Was zapewne wie doskonale :)).
Atmosfera na spotkaniu była fantastyczna. Cieszę się, że mogłam poznać tyle nowych i ciekawych osób. Już teraz nie mogę się doczekać kolejnego spotkania!

A to moje pierwsze scrapki: 
  i kilka zdjęć ze spotkania (jakość nie jest najlepsza bo zdjęcia robione telefonem):
5 komentarzy:

Lawendowo pisze...

Dziękuję za wspólnie spędzony czas, mam nadzieję, że znowu się spotkamy. Piękna praca.Pozdrawiam.

Aga C pisze...

Widać ,że miłe i twórcze spotkanie :)

joanna G pisze...

Nawet nie wiedziałam, że to Twoje pierwsze scrapowe prace... wyszły super! Dziękuję za miło spędzony czas i pozdrawiam serdecznie :)
http://takietamjoanny.blogspot.com/

Kinga Bednarz pisze...

cieszę się, że byłaś z nami ... prace wyszły super ....... i do zobaczenia w styczniu :D

Agafia pisze...

Gratuluję wspaniałych prac :) Świetne początki! Do zobaczenia na następnym spotkaniu :)